Web designing in a powerful way of just not an only professions. We have tendency to believe the idea that smart looking .

Bizim Hakkımızda

Gökalp Mah. 34. Sk. No:58 Zeytinburnu / İstanbul

1980 yılında kurulan Ensar Deri San ve Tic. Ltd. Şti. giysilik deri, ayakkabılık deri, çantalık deri alım satımı yaparak kurulmuştur.

Firmamız sektördeki talebe bağlı olarak müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına daha iyi ve hızlı bir şekilde cevap verebilmek için,1990 yılında Balıkesir’in Gönen ilçesinde fabrikasını kurmuştur. 1996 yılından bu yana ileri teknoloji ile standart üretimi hedef olarak seçmiş, giysilik deri ve ayakkabılık deri üretimini aylık 450 tona kadar çıkarmış bulunmaktadır

Firmamız 1997 yılından bu yana Zeytinburnu’nda ki satış mağazasıyla müşterilerine en iyi ve en hızlı şekilde ulaşmaktadır. Ham deri tercihini dünyada en kaliteli olarak bilinen Türkiye ve Avrupa menşeeli derilerinden yapmaktadır. En son teknolojik İtalyan marka makineler ve en kaliteli kimyasalları kullanarak standart, kaliteli ve insan sağlığını da unutmayan bir temele dayanarak üretimini gerçekleştirmektedir.